DEGUSTAČNÍ MENU

CHCETE SE ZAČÍT HÝBAT PO PORODU?

Je zásadní, jakým způsobem začnete cvičit, protože Vás to buď naprosto nadchne nebo totálně odradí. Jsem tu proto, abych Vás nadchla, protože své tělo pochopíte a začnete nad jednotlivými pohyby přemýšlet tak, aby Vám dávaly smysl. A o to jde! Nejsme cvičené opičky, jsme ženy po porodu a potřebujeme své tělo milovat a chránit! 

OBSAH MENÍČKA

4+1 videa

ZAČÍNÁME SE SPOLU HÝBAT po porodu a v těchto videích dostanete top informace o tom, jak začít!

e-booky

Informace nejen vidíte, ale i čtete a posloucháte. Prostě idální stav pro ženu po porodu :-)

AKČNÍ CENA

Budete pokračovat? Pak vás čeká cenově výhodnější balíček - podrobné info na konci degustace.

DEGUSTAČNÍ MENU:

POZNEJTE SVÉ TĚLO!

4 videa v rámci OCHUTNÁVKY Vám dorazí do mailu po registraci. Hned teď se můžete podívat na cviky v DIAMANTOVÉ POZICI, která perfektně uvolní kyčle po přirozeném porodu...

BONUSOVÉ "lákací" VIDEO, které Vás má motivovat pokračovat dál obsahuje NABÍDKU, kterou nemůžete odmítnout - VÝHODNOU CENU Vámi vybraného cyklu :-)

KDO S VÁMI BUDE CVIČIT?

Jsem maminka. Tento fakt mi změnil život hned ve chvíli, kdy jsem objevila ty pověstné DVĚ ČÁRKY :) Těhotenství jsem trávila slastným nabíráním 25kg, které podle mého naivního plánu, měly zůstat v porodnici. No, světe div se, nezůstaly, přijely se mnou a s dcerou domů. Celý život jsem "válčila" se svým tělem a jeho vzhledem, měla jsem velmi komplikovaný vztah k jídlu i k sobě samé. 

Vrhla jsem se na cvičení jako prdlá. Vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, jak moc se tělo těhotenstvím a porodem změní. Způsobila jsem si krásné komplikace, ale díky Bohu za ně - donutily mne zastavit a přemýšlet. A hledat. A nenacházet odpovědi. Takže jsem na to šla přes svou profesi po svém. Zkoušela jsem vše na sobě. Pak na svých klientkách po porodu a nakonec jsem napsala v roce 2018 knížku JSEM PO PORODU. A teď natočila videa, která mají pomáhat ženám po porodu kvalitně cvičit, přemýšlet o svém těle a mít s ním velmi hezký vztah :-)

Ať je Vám SKVĚLE V TĚLE! To je jediný můj záměr!

Eva Behenská - Vaše průvodkyně po těle

Reference

Objednala jsem si CELÝ PROGRAM sama sobě jako dárek k porodu. Moc se mi líbí styl a způsob videí a Eva mě dokáže pobavit a někdy i rozplakat. Takže prima a díky!
Michaelapo 1. porodu
Četla jsem knížku, chodila k Evě na lekce, takže jsem věděla do čeho jdu. Protože po porodu druhého mimi nemám moc čas na docházení na cvičení, koupila jsem si program a jsem ráda, že Tě mám aspoň takhle :-)
Luciepo 2. porodu CS