Tělo po porodu se chce hýbat!

OCHUTNÁVKA

CHCI DEGUSTOVAT 

Po vyplnění formuláře Vám do mailu dorazí první video ze sekce DEGUSTAČNÍ MENU po porodu. NIC NEPLATÍTE :-) A budou následovat další :-)

DEGUSTAČNÍ MENU:

POZNEJTE SVÉ TĚLO!

4 videa v rámci OCHUTNÁVKY Vám dorazí do mailu po registraci. A jako BONUS jedno video "lákací" :-)  Hned teď se můžete podívat na cviky v DIAMANTOVÉ POZICI, která perfektně uvolní kyčle po přirozeném porodu...

BONUS! Po degustaci dostanete NABÍDKU, KTERÁ SE NEODMÍTÁ v podobě zvýhodněné CENY na Vámi vybrané cykly programu!

Seznamovací okénko

KDO S VÁMI CVIČÍ?

Jsem maminka. Tento fakt mi změnil život hned ve chvíli, kdy jsem objevila ty pověstné DVĚ ČÁRKY :) Těhotenství jsem trávila slastným nabíráním 25kg, které podle mého naivního plánu, měly zůstat v porodnici. No, světe div se, nezůstaly, přijely se mnou a s dcerou domů. Celý život jsem "válčila" se svým tělem a jeho vzhledem, měla jsem velmi komplikovaný vztah k jídlu i k sobě samé. 

Vrhla jsem se na cvičení jako prdlá. Vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, jak moc se tělo těhotenstvím a porodem změní. Způsobila jsem si krásné komplikace, ale díky Bohu za ně - donutily mne zastavit a přemýšlet. A hledat. A nenacházet odpovědi. Takže jsem na to šla přes svou profesi po svém. Zkoušela jsem vše na sobě. Pak na svých klientkách po porodu a nakonec jsem napsala v roce 2018 knížku JSEM PO PORODU. A teď natočila videa, která mají pomáhat ženám po porodu kvalitně cvičit, přemýšlet o svém těle a mít s ním velmi hezký vztah :-)

Ať je Vám SKVĚLE V TĚLE! To je jediný můj záměr!

Eva Behenská - Vaše průvodkyně po těle

  • ONLINE PROGRAM KDYKOLI A KDEKOLI NA JAKÉMKOLI ZAŘÍZENÍ
  • PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE JE TRVALÝ
  • VIDEA SI PUSTÍTE Z POHODLÍ DOMOVA
  • CVIČÍTE V ČASE, KDY SE VÁM TO HODÍ A MÁTE NA CVIČENÍ CHUŤ
  • POSTUPUJETE PODLE SEBE!

Záleží jen na vás a kdy a kde si program pustíte. Videa se zveřejňují postupně a váš přístup je doživotní. K jakémukoli videu se můžete kdykoli vrátit. V mailech se dozvíte, kdy jsou videa zpřístupněná, dostanete zajimávé podklady k zamyšlení a taky vám pošlu milé dárečky, které vás budou hýčkat a rozmazlovat. To je to, co KAŽDÁ MAMINKA PO PORODU POTŘEBUJE! Péči a podporu!