• ONLINE PROGRAM KDYKOLI A KDEKOLI NA JAKÉMKOLI ZAŘÍZENÍ
  • PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE JE TRVALÝ
  • VIDEA SI PUSTÍTE Z POHODLÍ DOMOVA
  • CVIČÍTE V ČASE, KDY SE VÁM TO HODÍ A MÁTE NA CVIČENÍ CHUŤ
  • POSTUPUJETE PODLE SEBE!

Záleží jen na vás a kdy a kde si program pustíte. Videa se zveřejňují postupně a váš přístup je doživotní. K jakémukoli videu se můžete kdykoli vrátit. V mailech se dozvíte, kdy jsou videa zpřístupněná, dostanete zajimávé podklady k zamyšlení a taky vám pošlu milé dárečky, které vás budou hýčkat a rozmazlovat. To je to, co KAŽDÁ MAMINKA PO PORODU POTŘEBUJE! Péči a podporu! 

 

CO OBSAHUJE PROGRAM PRO 1. MĚSÍC?

První měsíc programu obsahuje 8 videí (každé cca 10minut dlouhé), které si kladou za cíl rychle, efektivně a kvalitně předat informace o vašem těle po porodu a to formou, která vás bude bavit. V závěru měsíce jako bonusové video obdržíte informace o vašem děťátku z oblasti vývojové kineziologie. Témata jednotlivých videí jsou rozepsána níže :-) Součástí programu jsou e-maily s důležítými informacemi (například, že na vás čeká další video a nemusíte tedy denně kontrolovat členskou sekci - prostě vám přijde výzva), dostanete e-booky se zpracovanými tématy (Kojení, Pánevní dno, Rozestup,...) a také obdržíte vstupní dáreček jako motivaci do dalšího cyklu :-) Program slouží jako podpora maminkám po porodu, proto jakýkoli váš dotaz nebo přání bude řešeno a vyřízeno! 

  • 8x video
  • 1x video bonus
  • 4 e-booky
  • Info maily
  • Vstupní dáreček pro radost
Byla jsem první! :-) jsem na to pyšná a věděla jsem do čeho jdu, protože jsem k Tobě chodila cvičit. Je to úplně jiné, než klasické lekce a je fakt, že teď s prckem bych stejně cvičení flákala. Takhle mám víc prostoru a Tvoje maily mne vždy donutí se na video podívat :-) díky a gratuluju
Lucka
...velmi oceňuji ručně psané dopisy a dárečky. Prostě mi to udělalo radost a musím to zmínit :-)
Katka
Koupila jsem si celý program na doporučení. I když jsem Vás neznala... a teď mám pocit, že jste moje nejlepší kamarádka :-) Celý systém programu se mi moc líbí a Váš přístup je mimořádný. Děkuju a ráda doporučuji dál!
Pavlína

PODĚKOVÁNÍ TĚLU PO PORODU

Zázrak, který tak málo oceňujeme = naše tělo po porodu

BOLEST PO PORODU

Jak s ní pracovat a jak ji chápat jako pomoc pro Vaše tělo

TĚLO PO PORODU KROK ZA KROKEM

Co se děje v těle po porodu a jaké změny můžete čekat?

HLUBOKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM

Jeho složky a proč je tak důležitý pro pohyb

VÝVOJOVÁ KINEZIOLOGIE

Jak se vyvíjí Vaše děťátko a proč je tak úžasným zdrojem inspirace

PÁNEVNÍ DNO

Alfa a omega ženského těla

PRVNÍ MENSTRUACE A PRVNÍ MILOVÁNÍ

Co Vás může překvapit a na co se připravit?

CHODIDLA

Podceňovaný úsek těla, kde hodně věcí začíná... třeba první krok :).